Dárkové balení

Krásně zabalené dobré víno je vždy zaručeným darem, který potěší každého. Široká nabídka balících metod od kartonů, kazet, košů a bedýnek Vám zajistí individuální řešení dárku na míru.

 

Nabízíme dárky a dárková balení pro každou zvláštní a speciální příležitost!

Firemní vína

Nabízíme vám fullservisové zajištění vína pro vaši společnost. Vámi vybrané víno dle domluvy pečlivě obrandujeme, vhodně ozdobíme, zabalíme a dovezeme přímo k vám.

Víno jako propagační předmět lze odečíst z daní.

Firmy si mohou odečíst od základu daně z příjmu vína v hodnotě 500 korun za kus bez DPH, která použijí jako propagační předmět.

Speciální dárkové balíčky

Nabízíme vám nápadité tématické dárkové balíčky ke každé příležitosti.


Pravidelně připravujeme speciální balíčky a vína na Valentýna, Velikonoce, MDŽ, První Máj, Den matek či Mikuláše.

Sledujte naše profily na sociálních sítích pro aktuální nabídku.

Dárková balení dle vlastního výběru

Ve Vinotéce Ganymed vám připravíme dárková balení dle vaší představy a vašeho výběru. Zvolená vína můžeme naaranžovat do designových dárkových košů, bedýnek či krabic a vhodně je doplnit výběrovými pochutinami, nebo třeba dárkovými poukazy.

Náš vyškolený personál je vám k dispozici a dárková balení připraví na míru podle vašeho přání.

 
 
 
 
Originální dárky

Potěšte své blízké originálními a neokoukanými dárky!

Na míru vám připravíme například vína s vlastní etiketou, kterou personalizujeme dle vašeho přání.

Nabízíme i výborné lahvové víno, dovnitř kterého ukryjeme speciální vodotěsnou kapsli, do níž můžeme vložit například finanční hotovost. Originálně tak můžete obdarovat oslavence či novomanžele jak dobrým vínem, tak zároveň i finančním příspěvkem.

Pro nápadité darování finančního obnosu můžete využít například i speciální dárkové kazety a bedýnky, které můžeme doplnit květinami, vybraným vínem, vkusnými doplňky či přáním.

Realizovat můžeme taktéž netradiční vinný dort, složený z malých vín s vlastní etiketou, případně doplněný o další dekorace. Takto připravený dort je vhodným dárkem k narozeninám, k narození dítěte, na maturitní ples či jako adventní kalendář pro dospělé.

Fantazii se meze nekladou - svěřte se nám se svojí představou!

 
Svatební vína

Pokud vás čeká významná událost, kterou je například svatba, připravíme vám na míru svatební vína. V naší nabídce si můžete vybrat lahvová vína s vlastní etiketou na konzumaci během svatby,

Pro vaše hosty vytvoříme také svatební vína či mini vínečka jako dárek na památku na váš jedinečný den.