Vinotéka Ganymed - vinotéka s 23 letou tradicí

Vám nabízí ten nejušlechtilejší z nápojů, tekuté slunce - dárce života, nápoj, který na Olympu rozléval bohům vinotéka GanymedGANYMÉDES.

Specializovaný obchod s vínem působí již od roku 1997. Název firmy pochází z antické mytologie. Nejkrásnější mladík na světě "Ganymédes" byl podle pověsti unesen samotným Diem na Olymp, kde bylo jeho úkolem nalévat vládci bohů nektar zaručující nesmrtelnost a věčné mládí.

Vinotéka GANYMED Vám v návaznosti na tuto pověst přináší bohatý výběr těch nejkvalitnějších domácích i zahraničních vín a zároveň zákazníkům přibližuje kouzlo tohoto nápoje. V nabídce nechybí dnes již běžná přívlastková vína – kabinety, pozdní sběry a výběry z hroznů. Výběr je završen opravdovými vinařskými perlami jako jsou bobulové výběry, vína ledová a slámová. Pro milovníky starších vín nechybí sbírka archivních vín nebo vína oceněná na domácích i zahraničních prestižních výstavách.                                                 

Děkujeme touto formou všem věrným zákazníkům a obchodním partnerům, kteří se za ta dlouhá léta stali našimi dobrými přáteli. Často nám také dokazujete, že naše působnost dalece překračuje hranice města Třebíče.

Těšíme se na Vaši návštěvu !

 

 

Kontaktní informace

Vinotéka Ganymed Třebíč
V. Nezvala 4/7
Třebíč
674 01
Česká republika
IČ:
06496431
DIČ