top of page

Vinotéka Ganymed

vinotéka s více než dvacetiletou tradicí

 

 

Specializovaný obchod s vínem a dalším sortiment působí v Třebíči již od roku 1997 a svůj název získal podle Ganyméda, mladíka, který naléval bohům na Olympu nektar, jenž jim měl přinést nesmrtelnost a věčné mládí.

 

Za dobu svého provozu vinotéka Ganymed získala dobré jméno a skvělou reputaci mezi svými zákazníky a díky důrazu na kvalitu poskytovaného sortimentu i služeb působnost vinotéky dalece přesahuje hranice města Třebíče.

 

Dbáme na to, abychom vám mohli nabídnout pouze to nejlepší víno. Výběr sortimentu ve vinotéce prochází přísným výběrem a náročnými kritérii, abychom zajistili, že se na váš stůl dostane pouze to nejlepší ze světa i z Moravy. 

 

Nabízíme bohatý výběr těch nejkvalitnějších domácích i zahraničních vín. V nabídce nechybí přívlastková vína – kabinety, pozdní sběry a výběry z hroznů. Pro požitkáře přinášíme vína ledová, slámová a bobulové výběry a pro opravdové gurmány a milovníky starších vín máme připravenou i sbírku archivních vín.

 

S výběrem vám pomůže náš zaškolený odborný personál, který je vám ve vinotéce vždy k dispozici. 

Těšíme se na vaši návštěvu! 

V. Nezvala 4/7, Třebíč, 674 01   |   734 265 394   |   info@vinoteka-ganymed.cz

"Skvělá vinotéka. Vždy perfektně poradí s výběrem vína a Prosecca. Nemluvě o výborném doplňkovém sortimentu. Vřele doporučuji."

Jan Vyletěl

Brno

bottom of page